Mokėjimo Būdai | MadWoch
Rankų darbo apyrankės gaminamos iš natūralių karoliukų ir pritaikomos pagal Jūsų riešo apimtį. Apyrankės pristatomos VISOJE LIETUVOJE! Madwoch.lt
madwoch, apyrankės, apyrankė, rankų darbo apyrankės, apyrankės internetu, apyrankės visoje lietuvoje, apyrankių parduotuvė, apyrankių rinkiniai
1263
page-template-default,page,page-id-1263,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Mokėjimo Būdai

Grynaisiais pinigais

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite grynaisiais pinigais ir prekę atsiimkite Vilniuje iš anksto susitarę. Atsiskaitant grynaisiais, prašome paruošti pinigų sumą be grąžos.

Apmokėjimas internetu

Paysera sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema.

Jūs būsite nukreipti į “Paysera” sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.Atsiskaityti per “Paysera” Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais:

seb.jpg

Internetinėje parduotuvėje Madwoch.lt už pirkinius galite atsiskaityti Europos Ekonominės Erdvės šalyse išduotomis MasterCard, VISA ir VISA Electron debetinėmis ar kreditinėmis kortelėmis.

mastercard%20logo.png

Banko pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą po užsakymo patvirtinimo į savo el. paštą gausite laišką, kuriame bus visa informacija apie Jūsų užsakymą bei mūsų rekvizitai reikalingi pavedimui atlikti:

Gavėjas: Tomas Šimkus

A/S: LT50 3500 0100 0105 1874

Bankas: UAB „Paysera“

Individuali veikla pagal pažymą Nr. 688815

Mokėjimo paskirtis: būtina nurodyti užsakymo numerį

Nesulaukus apmokėjimo per 3 d.d. užsakymas anuliuojamas.